LEGO® duplo zoo

LEGO® duplo ZOO

Že mají malé děti rády zvířátka, o tom není pochyb. Každý rok je minimálně jednou návštěva zoologické zahrady nezbytnou položkou v diáři téměř každého rodiče. Pobyt v ZOO je pak celodenní záležitostí, protože děti nechtějí přijít o žádnou atrakci.

LEGO® duplo nabízí velké množství nejrůznějších zvířátek jako jsou sloni, žirafy, lvi, medvědi, opice, tučňáci, tygři, zebry a mnoho dalších. Kromě zvířat obsahují sady také krmení, ošetřovatele, návštěvníky a spoustu dekorací do zvířecích výběhů, jak se sluší na tu nejlepší ZOO.

Baby zoo 4962

LEGO® duplo ZOO - Baby zoo
Vlídná ošetřovatelka má spoustu práce – stará se o mláďata v Baby zoo. Nauč se, jak vypadá mládě od žirafy, ledního medvěda a lva. Pomoc paní ošetřovatelce dobře se postarat o tyto zvířecí miminka.

Péče o zvířátka 5632

LEGO® duplo ZOO - Péče o zvířátka
Malé tygří mládě potřebuje velkou péči. Přátelský ošetřovatel přesně ví, co je třeba.

Polární ZOO 5633

LEGO® duplo ZOO - Polární ZOO
Hraví tučňáci zbožňují klouzání po skluzavce, zatímco lední medvědice a její roztomilé medvídě netrpělivě čekají na svůj příděl lahodných ryb.

Krmení v ZOO 5634

LEGO® duplo ZOO - Krmení v ZOO
V zoo je čas krmení! Ošetřovatel projíždí zahradou v terénním voze a dohlíží na to, aby sloni, žirafy, krokodýli, lvi i malé lvíče dostali vše, co potřebují.

Velká městská ZOO 5635

LEGO® duplo ZOO - Velká městská zoo
Návštěva městské zoo je vždy velkou rodinnou událostí. Díky 12 hravým zvířátkům, včetně tygrů a roztomilých medvíďat, se tu vždycky něco děje! Ošetřovatel přechází od výběhu k výběhu a stará se o zvířátka.

Moje první ZOO 6136

LEGO® duplo ZOO - Moje první ZOO
V zoo je další báječný den. Je tu spousta roztomilých zvířátek jako slůně, tygří mládě, lední medvídě a malá žirafa, takže ošetřovatel má stále plné ruce práce, aby všechna zvířátka nakrmil.

Vláček v ZOO 6144

LEGO® duplo ZOO - Vláček v ZOO
ŠŠŠ - HÚ! Řidič vláčku převáží malou žirafku. Posaď žirafí mládě do vláčku a pak ho opatrně převez do nového domova!

Fotíme safari 6156

LEGO® duplo ZOO - Fotíme safari
Filmový LEGO® štáb jede točit na safari. Při své cestě narazí na spoustu divokých zvířat včetně hrocha, žirafy, leoparda, slona se slůňátkem a dokonce zahlédnou i nebezpečného krokodýla. Po západu slunce si členové štábu rádi sednou kolem ohně a vyprávějí si o tom, co viděli.

Klinika pro zvířátka 6158

LEGO® duplo ZOO - Klinika pro zvířátka
Na LEGO® klinice pro zvířata dělají veterináři všechno proto, aby se nemocná zvířata znovu uzdravila. Žirafě je potřeba obvázat krk, mláďata krmit mlékem z láhve a dohlížet i na čekající zvířecí pacienty.

Zoo dodávka 6172

LEGO® duplo ZOO - Zoo dodávka
Velkého lva převážejí do nové zoo. Nalož ho do auta, naskoč do kabiny a odvez ho do jeho nového domova. Ale pozor, jeď opatrně. Nechceme, aby se lvu udělalo špatně!

Velká zoo 6157

LEGO® duplo ZOO - Velká zoo
Rodina si vyšla na procházku do velké zoo ve městě. Všichni moc rádi pozorují zvířata jako je panda, bílý tygr, lachtan či hravý tučňák. Nastal čas krmení a ošetřovatel v autíčku rozváží všem zvířátkům to, co mají ráda.

Panda 6173

LEGO® duplo ZOO - Panda
Roztomilou pandu má v LEGO® Zoo každý rád, a proto jí zajišťují tu nejlepší péči. Její přátelský ošetřovatel naštěstí umí vše zařídit tak, aby byla panda tím nejspokojenějším zvířátkem pod sluncem.

Zoo autobus 10502

LEGO® duplo ZOO - Zoo autobus