LEGO® duplo - základní díly

LEGO® duplo Základní díly

Klasické LEGO® díly mají prakticky neomezenou škálu možností využití, takže při hraní s nimi může vaše dítě zcela popustit uzdu své fantazii. Základní stavební kostky od LEGO® duplo se v rukách vašeho syna či dcery mohou proměnit v ohrádky a výběhy vhodné pro zvířátka z kolekce farma nebo zoo. Dají se využít k postavení různých budov, nástrojů a jiných věcí, takže jsou skvělým rozšířením ke speciálním kolekcím. Základní díly však představují originální zábavu i samy o sobě.

Základní kostky - velká sada 5622

LEGO® duplo Základní díly - Základní kostky - velká sada
Velká sada obsahuje 60 základních kostek. I nejmenší stavitelé mohou sestavit a nejrůznější stavby: domky, zahradu, garáž pro auta. Zapojte Vaši fantazii a tvořivost. S touto sadou si vyhraje více stavitelů naráz, a to bez případného přetahování.

Velká podložka na stavění 2304

LEGO® duplo Základní díly - Velká podložka na stavění
Prostorná podložka poskytne výtvorům ze stavebnic ideální základ. Nejmenší stavitelé podložku určitě ocení, protože bez podložky nemají výtvory ten správný pevný základ a stavby tak nejsou dostatečně stabilní.

Zábavný box Deluxe 10580

LEGO® duplo Základní díly - Zábavný box Deluxe
Sada obsahující širokou řadu klasických i speciálních kostek představuje dokonalý úvod do zábavného stavění. Tato krabice otevře vašemu malému staviteli svět učení a kreativity od výuky počítání pomocí kostek zdobených čísly po inspirativní hraní rolí.

Zábava s kostkami 4627

LEGO® duplo Základní díly - Zábava s kostkami