LEGO® duplo Medvídek Pú

LEGO® duplo Medvídek Pú

Příběhy o Medvídkovi Pú (v originále Winnie the Pooh) jsou známé a oblíbené po celém světě. Původní příběhy o Medvídkovi Pú jsou ve dvou knihách po deseti kapitolách. Postupem času ve studiích Disney začaly vznikat kreslené filmy i známý kreslený seriál o Medvídkovi Pú.

LEGO® duplo nabízí skvělou zábavu s postavičkami Medvídka Pú, Prasátka, Tygříka a Ijáčka v prostředí Stokorcového lesa, kde všichni žijí a prožívají báječná dobrodružství.

Medvídek Pú na pikniku 5945

LEGO® duplo Medvídek Pú - Na pikniku
Medvídek Pú se vydává hledat med, aby utišil své kručící bříško, a přitom objeví včelky, které med vyrábějí, hned za rohem. Trochu medu si nabere a plácne s sebou na deku, aby si svou oblíbenou svačinku vychutnal.

Expedice s Tygříkem 5946

LEGO® duplo Medvídek Pú - Expedice s Tygříkem
Tygr a jeho kamarád Prasátko se vydávají na další průzkum Stokorcového lesa. Tygr si vzal svůj rybářský prut. Prasátko sedí ve své kánoi. Jaké trampoty by je mohly potkat?

Domeček Medvídka Pú 5947

LEGO® duplo Medvídek Pú - Domeček Medvídka Pú
Medvídek Pú si hraje se svými přáteli ze Stokorcového lesa ve svém domku. Je tu spousta medu pro každého a také velká klouzačka. Ijáček, Prasátko i Pú se na klouzačce střídají a užívají si zábavy.

Více informací