LEGO® duplo hasiči

LEGO® duplo Hasiči

Stateční a nebojácní hasiči vyráží ve svých autech bojovat s divokými plameny pokaždé tam, kde je jejich pomoc potřeba. Po skluzavce se dostanou rychle dolů do přízemí hasičské stanice, kde na ně už čeká připravené auto se stříkačkou, takže stačí jen zapnout hasičskou sirénu a může se okamžitě vyrazit. Do špatně přístupných míst se lze dostat pomocí hasičského vrtulníku a vyšší patra domů zkrápět vodou z výsuvného žebříku.

Staň se hrdinou s LEGO® duplo Hasiči.

Hasičská stanice 10593

LEGO® duplo Hasiči - Hasičšká stanice
Postav stanici a zaparkuj nablýskaná červená hasičská auta na svá místa, připravená vyjet. Trénuj uhašením malého ohně na dvoře stanice. Jakmile zazvoní požární zvon, pomoz hasičům naskočit do svých hasičských aut a spěchat k záchraně!

Hasičské auto 10592

LEGO® duplo Hasiči - Hasičské auto
Přispěchej k hořící budově a pomoz se hasičovi vysunout nahoru na plošině. Jakmile bude dost vysoko, aby začal hasit plameny, použij hadici a uhas oheň.

Hasičský člun 10591

LEGO® duplo Hasiči - Hasičský člun
Pomoz hasičovi a psovi záchranářovi naskočit na palubu a prosvištět oceánem, aby mohli zachránit hořící maják. K uhašení ohně použij hadici a potom jeď opatrně zpět do sucha.

Hasičské auto 5682

LEGO® duplo Hasiči - Hasičské auto
Pomůžete posádce? Můžete řídit velký vlek, spustit sirény a vysunout nastavitelný žebřík, abyste se dostali do velké výšky a zachránili každou situaci!