LEGO® duplo farma

LEGO® duplo Farma

Na farmě je pořád co dělat. Nakrmit zvířata, odvézt mléko do mlékárny, sklidit seno a uložit ho na seník, sesbírat vajíčka a mnoho dalších činností, které jsou na farmě nezbytné.

Není divu, že na farmě se uplatní každá volná ruka.

Kromě práce je ale na farmě spousta zvířat, se kterými si užijeme báječnou legraci. Koně, slepice, krávy, ovečky, prasátka a nechybí ani pejek s kočičkou.

Velká farma 5649

LEGO® duplo Farma - Velká farma
Další příjemný den na farmě. Celá rodina pracuje na farmě, je tam totiž spousta práce. Na statku nesmí chybět traktor a spousta zvířátek – kravičky, prasátka, slepičky, ovečky a pejsek. Maminka krmí krávy, tatínek odváží mléko do mlékárny a chlapeček se stará o telátko.

Mláďata na farmě 5646

LEGO® duplo Farma - Mláďata na farmě
Mláďata na farmě pomůže malým dětem v rozpoznání domácích zvířátek: telátko, jehňátko, poník, koťátko.

Traktor 10524

LEGO® duplo Farma - Traktor
Naskoč na farmářský traktor a vydej se k přístřešku, kde milá kravička čeká na krmení. Sundej kbelík z korby, vysyp krmení a pomoz farmáři nakrmit kravičku, než se uloží ke spánku. A když se traktor rozbije, oprav ho pomocí plechovky s olejem a navijáku.

Koníci 10806

LEGO® duplo Farma - Koníci
Dole ve výběhu je klisna a její hříbátko, kteří jen čekají, až se o ně postaráš! Postav pro ně malou ohradu, potom nalij do koryta vodu z konve nebo s ní koníky umyj. A nyní už je čas na hřebelcování! Použij kartáč a potom přes koníky hoď koňskou deku, aby jim bylo teplo. Koníci jsou pak nachystaní odklusat bránou na louku!