LEGO® duplo Cars

LEGO® duplo Cars

V roce 2006 přišel na svět animovaný film Auta (Cars), který si zamilovaly statisíce dětí po celém světě. Hlavní hrdina, červené závodní autíčko Blesk McQueen, míří na prestižní závody Zlatý píst a cestou si najde nové přátele v Kardánové lhotě. Burák, Sally i mnoho dalších autíček prožijí vzrušující dobrodružství.

LEGO® duplo se inspirovalo tímto známým příběhem a přináší sérii, se kterou může každý kluk vyzkoušet vzrušující svět závodění.

Blesk McQueen 5813

LEGO® duplo Cars - Blesk McQueen
Blesk McQueen trénuje jízdu na pouštním okruhu na okraji Kardanové Lhoty. Moc si přeje vyhrát závod o Zlatý píst!

Burákovo vrakoviště 5814

LEGO® duplo Cars - Burákovo vrakoviště
Burákovo vrakoviště má napilno. Odtahové autíčko Burák z kresleného filmu Auta si poctivě hlídá své vrakoviště s auty. Na kontrolu k němu občas zavítá přísné Šerif autíčko, aby dohlédlo na pořádek na vrakovišti. Jenže i Šerif autíčko se někdy ocitne v nesnázích a využije odtahových služeb pracanta Buráka.

Čerpací stanice Flo 5815

LEGO® duplo Cars - Čerpací stanice Flo
V čerpací stanici V-8 se setkávají všechna auta z Kardanové Lhoty, společně se tu baví a doplňují palivo. Blesk McQueen tu je se svou oblíbenou dívkou Sally a slavnou závodnickou legendou Doc Hudsonem.

Mack na cestě 5816

LEGO® duplo Cars - Mack na cestě
Mack a Blesk McQueen se konečně vydali na cestu na velký šampionát o Zlatý píst a doufají, že na něj dorazí včas. Neměli by však jet příliš rychle, protože je sleduje Šerif.

Agent Burák 5817

LEGO® duplo Cars - Agent Burák
Agent Burák dostal od přátel skvělý dárek, na korbu mu připevnili velké dělo, s jehož pomocí snadno zamete se všemi nepřáteli. Bohužel neví, jak s ním zacházet. Nyní je na vás, abyste mu pomohli přesně zamířit na cíl a následně jej sestřelit.

Italský podnik Luigi 5818

LEGO® duplo Cars - Italský podnik Luigi
Servismeni Luigi a Quido se vrátili do Itálie, aby si před dalším závodem dobili baterky. Nevydrží však dlouho sedět, takže už za chvilku pobíhají s náhradním kolem a testují své dovednosti z depa.

Závod v Tokiu 5819

LEGO® duplo Cars - Závod v Tokiu
Nadešel čas světové Velké ceny Tokia a Blesk McQueen je připraven utkat se se superrychlou Carlou. Dokáže ze sebe Blesk McQueen vydat vše a porazit ji?

Big Bentley 5828

LEGO® duplo Cars - Big Bentley
Blesk McQueen a Burák jsou v Londýně na návštěvě u super špiona Finna McMissile. Pomocí navijáku vyšplhej na hodinovou věž Big Bentley a sjeď z rampy. Ale pozor na letícího Finna McMissile!

Zastávka v depu 5829

LEGO® duplo Cars - Zastávka v depu
Náš hrdina Blesk McQueen se připravuje k závodu s Francescem. Pomoz jeho servismanům Guidovi a FillMorovi zkontrolovat pneumatiky a doplnit palivo, než se vydá na trať.

Světová velká cena 5839

LEGO® duplo Cars - Světová velká cena
Velký svetový závod je u konce a chystá se vyhlášení vítezu! Kdo se stane šampiónem? Bude to Blesk McQueen nebo nekterý z jeho souperu? Kdo dostane pohár a vystoupí na nejvyšší stupínek?

Hasičské auto 6132

LEGO® duplo Cars - Hasičské auto
Když hasičské auto nebojuje s požáry, zalévá květiny před radnicí. Pomáhá udržovat město pěkné.

Den závodu 6133

LEGO® duplo Cars - Den závodu
Připrav se na závod s Bleskem McQueenem a Jeffem Corvettou ve Světové Velké ceně! Zdvihni praporek do výšky, nachystej auto v depu a protni cílovou čáru jako první. Uveďte svého malého závodníka do velkého světa závodů Disney/Pixar Aut!

Tryskáč Siddeley zasahuje 6134

LEGO® duplo Cars - Tryskáč Siddeley zasahuje
Burák a Holly Shiftwell prchají na letišti před práskači. Snes se se Siddeleym z výšin a zachraň je dřív, než je chytí!

Klasický závod 10600

LEGO® duplo Cars - Klasický závod
Zábava může začít, jakmile postavíš Matera a Bleska McQueena na startovací čáru! Zastav v boxu, proved úpravy francouzským klíčem, dopln palivo na čerpací stanici, a pak závod až na cílovou čáru. Kdo vyhraje Pístový pohár?

Více informací